čtvrtek, 19 červenec 2018 07:35

Špagety carbonara po zálesácku

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Dneska se podíváme na recept od kluků z Survival Team Skulls a dáme si špagety carbonára.

V nádobě uvařte vodu,přidejte sůl uvařte testoviny.Nádobu sundejte z ohně o trochu dřív a nechte těstoviny dojít
Česnek trochu zmáčkněte plochou stranou nože, aby se uvolnily silice.Hoďte na pánev kostičky slaniny i stroužek česneku.Míchejte, až je slanina zlatá a křupavá. Česnek už potřebovat nebudem, takže ho vyhoďte.

Jakmile těstoviny dosáhnou správné konzistence, pomocí kleští je vyjměte a přihoďte na pánev. Vůbec nevadí, že na nich je voda.Pánev odstavte z ohně.

Vejce v misce zašlehejte se sýrem a přidejte k testovinám v pánvi.Kleštěmi promíchejte tak, aby se co nejíp obalily vaječnou směsí, ta se díky teplu sálajícímu z těstovin zpevní, ale nezačne se srážet. Přidejte pár lžic vody, v níž se vařily těstoviny, ale jen tolik, aby byla omáčka hedvábná

Přendejte špagety na talíř.Opepřete a je-li třeba osolte podle chuti

Navštivte webovky a facebook Survival Skulls Teamu

Číst 3119 krát Naposledy změněno pátek, 27 červenec 2018 10:44
Zálesák Martin

Fotograf ze Znojma, grafik a webdesigner, co miluje přírodu a hledá v ní uklidnění a relaxaci. Už od malička ho zajímalo vše spojené s přírodou a cestováním, budoval příbytky v lese a zkoušel rozdělávat oheň na všechny způsoby. Kromě trávení času u počítače a v lese, velice rád jezdí na kole, na kolečkových bruslích a rád plave. Prakticky žádný sport mu není cizí.

www.grum.cz

kwak - spacáky české výroby

Zásady ochrany osobních údajů • Všechna práva vyhrazena • Zálesáctví.cz • Vyrobilo webové Studio Tužka