Vyberte možnost Stránka

Zásady ochrany osobních údajů

Obsah stránek – texty, obrázky, videa

Na stránkách najdete spoustu informací k produktům, místům, trasám atd. Jedná se VŽDY o naši tvorbu, není-li uvedeno jinak.

Veškerý obsah, který je prezentovaný na stránkách je názorem majitelů a provozovatelů webu. Obsah se nemusí shodovat s Vašim názorem. Pokud s tak děje, asi web nebude určen pro Vás a bude lepší poohlédnout se jinde 🙂

Web i s veškerým obsahem je vlastnictí majitelů a provozovatelů. Pro rozumné použití, naříklad pro osvětu nebo vzdělání, se určitě může šířit. Pro výdělečnou činnost je veškeré šíření a použití ZAKÁZÁNO! Stejně tak je zakázáno vydávat se za majitele obsahu.
Pokud bude použita citace, či obrázek je autor povinen odkázat na web zalesactvi.cz.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Data pro měřiče návštěvnosti

Na webu máme přidané skripty pro měření návštěvnosti. Konkrétně je to pro Google Analytics a pro Facebook Pixel. Skripty schromažďují obecné informace o návštěvnících.
Podrobnější informace můžete zjistit přímo na konkrétních službách: